Anne ve Anne Adayları Hoşgeldiniz
NEDEN ÜYE OLMALIYIM?; SİTEDE BULUNAN DİĞER DETAYLARDAN YARARLANMAK, UZMANLARIN GÖRÜŞLERİNİ OKUMAK, FORUM İÇERSİNDEKİ GİZLİ BÖLÜMLERİ GÖREBİLMEK VE DİĞER ANNE ADAYLARIYLA TANIŞMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Baş Köşe
Destekleyenler

Zirve100 Toplist


TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi

Toplist
Webparki.Net Toplist Site Ekle Hit Al Pagerank3 Link Ekle Link Paylas
Forum Siteleri
Sağlık Bilgileri
Sitenburada.Com | Toplist , Site Ekle , Google Site Kaydet , Hit Kazan


site ekle

Siteni Ekle Hit Kazan
dizin, site ekle, link ekle, toplist, dizin ekle
Toplist
www.toplist.net.in TOPLIST toplist SEKTÖREL TOPLİSTE TOPLİST sektörel firmalar şirketler sanayi ticaret Topliste Toplist Topsites TOPLIST toplist arama motoru firmalar dizini dizin free company links ücretsiz sektörel kobi kobiler rehberi dizinler free di
Kitap
site ekle Oyunlar
Günün Gündemi

Forum Kuralları Lütfen Okuyunuz

Aşağa gitmek

Forum Kuralları Lütfen Okuyunuz Empty Forum Kuralları Lütfen Okuyunuz

Mesaj  Sevgi Bir Ptsi Kas. 08, 2010 3:59 pm

1- Forum üyeleri;3. şahısları, kişileri rencide edici, ima ,hakaret içeren, hakaretvari, küçümseyici, aşalayıcı, kişiliğini ve toplum içindeki duruşunu zedeleyici bir yazışma içinde bulunamazlar, kişisel tartışma yapamazlar. Forumda fikirler tartışmaya açıktır, üyelerin kişilikleri, karakterleri, özelleri değildir. Hakaret içeren mesajlar, diğer kullanıcılara saldırı içeren mesajlar, küfürlü, pornografik mesajlar haber verilerek veya haber verilmeksizin silinecektir. Hakaret olup olmadığı muğlak kelimelerde, söz konusu söze maruz kalan üyenin şikayet etmesi durumunda, takdir bebegimonline.net yönetiminindir. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecek ve yazan üyeye ceza uygulanacaktır. Küfür veya hakaretlerin sansürlenerek yazılması da bu duruma dahildir. Küfüre veya hakarete aynı tarzda cevap verilmesi durumunda, ilk kimin başlattığına bakılmaksızın olaya karışan tüm üyelere madde 7'ye göre davranılacaktır.

2- Kullanıcıların paylaşımları genel ahlak kurallarına uygun olmalı, toplumsal ahlakın kabul edemeyeceği kelime ve içerik taşımamalıdır. Forumda namahrem ve aşırı derecede özel konuların konuşulması kesinlikle yasaktır.

3- Hesabı silinen veya uyarılan kişilerle ilgili olarak forumda başlık açılamaz. Kurallara uymayan kullanıcılar ile ilgili forumda şikayet ya da uyarı yapılamaz. Bu tür uyarı ya da şikayetler için forum yöneticisi ile iletişime geçilmelidir.

4- Siyaset, din, politika, her türlü propaganda mesajı vs. içeren konular ve başka konuları bu platforma çekmek yasaktır. Bu konular forum dahilinde kısa sürede ateşli tartışmalara neden olmakta ve kullanıcıların huzurunu kaçırdığı gibi forum yönetimini de zor durumda bırakmaktadır. Bu nedenle, sorun çıkarma potansiyeli olan bu tür mesajlar yöneticiler tarafından direkt olarak silinecektir. Sürekli benzer konularda boy gösteren üyelere gerekli görüldüğü takdirde ceza verilecektir.

5- Yasadışı içerik içeren, crack, warez vs. gibi içerik içeren mesajlar forumda yazılamaz.

6- Bir forum konusu kapatıldıysa ya da yöneticiler tarafından herhangi bir şekilde kapatıldığı ilan edildiyse veya silindiyse o konuya devam edilemez, aynı konuda yeni bir forum konusu açılamaz. Daha önceden açılmış başka başlıklar altında kapatılan konu devam ettirilemez.

7- Yukarıdaki maddelere uymayan katılımcılar forum yöneticisi tarafından uyarı alırlar.Uyarıya rağmen aynı üslup ve tartışma devam ettiği takdirde ilgili katılımcı, forum yöneticisi ve bebegimonline.net üst kurulu tarafından forumdan süreli olarak uzaklaştırlır. Aynı üye ve/veya üyeler aynı konuda benzer üslup ve tartışma içine girerlerse, forum yöneticisinin uyarısını takiben ve bebegimonline.net üst kurulu tarafından sınırsız men cezası alacaktır. 3 uyarı alan üye 1 hafta ile 1 ay arası yönetim kararı ile uzaklaştırma cezası alacak , uyarı sayısı 10 a ulaşan üyenin üyeliği iptal edilecektir.Gönderdiği mesajdaki uygunsuzluğa göre yönetim kişilerin üyeliğini uyarıda bulunmaksızın derhal iptal edebilir ya da foruma girişi sınırsız engellenebilir.

8- Forum katılımcıları, tartışmalarda zıt fikirleri bile savunuyor olsalar da saygılı bir üslup kullanmak zorundadır. Saygı sınırını aşan üslup ve söylemlere forum yöneticisi tarafından uyarı yapılacak, gerekirse tartışmaya sebep olacak bu mesajlar silinecektir.

9- Forum içerisinde MSN adresi vermek yasaktır. (Özel mesajlarınızla paylaşabilirsiniz.)

10- Kullanıcılar paylaştıkları bilgilerin güvenilirliği açısından sorumludur. Bu sorumluluk çercevesinde kişisel düşünceler paylaşılırken yanılma payı bırakılmalı, alıntı yapılan bilgilerin kaynağı ve yazar adı belirtilmelidir.

11- Bariz reklam amaçlı mesajlar, belli bir fikri empoze etme amaçlı tekrarlanan mesajlar silinecektir.

12- Forum kullanıcıları ilaç ve tedavi yöntemleri öneremez, tıbbi dayanılırlığı olmayan bilgileri forumda paylaşamaz. Zira her tedavi hastaya özeldir, doktor onayı olmadan ilaç ve tedavi önermek tehlikeli olabilir.

13- Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmelidirler. Bunun için forumun "Arama" özelliğini kullanmalıdırlar. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılmamalıdır. Konu açılırsa forum yöneticisi konuyu ilgili yere kopyalayacak, yanlış yerdeki mesajı kilitleyecek, bulunduğu yerde bu linki verecek ve birkaç gün içinde silecektir.

14-Forum ve forum üyeleri hakkında suçlayıcı, tenkid edici, hakaret içeren, tehdit edici nitelikte mesaj yazılması ve konu açılması kesinlikle yasaktır.

Bu kurala uymayan üyeler hakkında yasal işlem yapılacaktır. Açtıkları konu ve mesajlar IP, tarih, saat gibi bilgilerle aleyhte delil olarak kullanılacaktır.www.bebegimiz.ile.biz forumuna üye olan tüm kullanıcılar bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Sevgi
Sevgi
Site Editörü & Webmasteri
Site Editörü & Webmasteri

Mesaj Sayısı : 937
Kayıt tarihi : 08/11/10
Yaş : 37
Nerden : Uşak

http://www.bebegimiz.ile.biz

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz